لوگو آسان مهاجر

شهر:فاماگوستا

نوع ملک: آپارتمان

شروع قیمت:

شرایط پرداخت: اقساط

یک پروژه کاملاً جدید در فاماگوستا، یکی از نقاط مهم سرمایه گذاری جزیره، دوباره در دید شماست. پروژه برج فرشته رنگ جدیدی به قلب فاماگوستا می دهد. پروژه ما با مفهوم زندگی و خرید برای شما مصرف کنندگان عزیزمان اجرا شده است.
با برج فرشته، گروه نویانلار جایزه “بهترین مجتمع تجاری مسکونی” را در مراسم سالانه جوایز املاک “Property NC Awards” به میزبانی مجله Property NC دریافت کرد.
این شهر در ساحل شرقی قبرس با ترکیبی شگفت انگیز از طرح های معماری قدیمی و جدید، بازدیدکنندگان را مسحور خود می کند. آنجل تاورز یک مجتمع مسکونی و تجاری لوکس است که به سبک یک آسمان خراش ساخته شده است.
آنجل تاورز شامل یک اقامتگاه و مرکز خرید است که در مرکزی ترین منطقه فاماگوستا واقع شده است.
این پروژه میزبان دو آپارتمان بلند با پارکینگ زیرزمینی، آسانسور و 37 مغازه تجاری، علاوه بر آپارتمان های 1 + 1 و 2 + 1 است.
پروژه 11 طبقه A Block و B Block 13 طبقه نمایی فوق العاده از مناظر شهری فاماگوستا و اقامتگاه های متعدد آن را ارائه می دهد.
ما رضایت مشتری، کیفیت و ارگونومی را در حین برنامه ریزی پروژه ترکیب می کنیم. مشتریانی که علاقه مند به سرمایه گذاری هستند و می خواهند تجارتی را راه اندازی کنند، می توانند از این پروژه بهره مند شوند، به ویژه با زیرزمین های توسعه یافته در زیر فروشگاه ها.
برج فرشته، مدعی چهره جدید فاماگوستا، مجموعه ای مدرن و مجلل با سبک معماری منحصر به فرد است. ورود آن نشان‌دهنده عصر جدیدی با مراکز خرید، مناطق اجتماعی، رستوران‌ها، مفاهیم بی‌نظیر بزرگ و خیابان‌ها است که آن را به اولین پروژه منطقه با ویژگی‌های استثنایی تبدیل می‌کند.
برج فرشته در نزدیکی بانک‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها، رستوران‌ها، مراکز خرید، مراکز ورزشی و سرگرمی، بندر فاماگوستا، مکان‌های تاریخی، ساحل و کوچه‌های بولینگ قرار گرفته است و برای سرمایه‌گذاران و ساکنان بسیار مناسب است.

تماس با ما

امکانات

رستوران;
کافه و بار؛
مغازه ها؛
دفاتر؛
مرکز تناسب اندام؛
داروخانه ها;
پارکینگ سرپوشیده؛
دستگاه های خودپرداز و موارد دیگر؛