لوگو آسان مهاجر

شهر: فاماگوستا

منطقه:İskele

نوع ملک: آپارتمان

شروع قیمت:

شرایط پرداخت:اقساط

Four Seasons Life II فرصت لذت بردن از زیبایی های دست نخورده مدیترانه را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد و چشم اندازی منحصر به فرد را به نمایش می گذارد که آرامش و شادی را به ارمغان می آورد. Four Seasons Life II با حفظ ساختار طبیعی منطقه، ساکنانش را به زیبایی فوق‌العاده 3جذب می‌کند.
این پروژه یک منطقه زندگی سبز باورنکردنی است که در مجموع از 61000 متر مربع زمین، 20000 مترمربع ساختمان، 53000 مترمربع فضای سبز و فضای باز و 15000 مترمربع فضای سبز شامل 20000 گیاه و درخت استفاده می کند تا تعهد خود را به محیط زیست نشان دهد. . Four Seasons Life II در مجموع دارای 310 آپارتمان و 16 واحد تجاری است که با طراحی داخلی چشم نواز و عملکردی متناسب با همه نیازهای شما، به شما امکان می دهد آرامش و شادی را بیابید.
در این پروژه که به گونه ای طراحی شده است که برای معلولان مناسب باشد، امکاناتی مانند استخر روباز، استخر سرپوشیده، پارک آبی، مسیرهای دوچرخه سواری و پیاده روی، تناسب اندام، اسپا/ماساژ – مرکز زیبایی، زمین تنیس، بسکتبال و والیبال، رستوران ارائه می دهیم. ، کافه، بار، تراس پشت بام، بار ساحلی، و بسیاری از امکانات اجتماعی دیگر. Four Seasons Life II شامل تمام چیزهایی است که برای لذت بردن از زندگی باکیفیت و راحت نیاز دارید، و این پروژه تا قبل از راه‌اندازی تا 30 درصد پیش‌سفارش را جمع‌آوری کرده است.

تماس با ما

امکانات

امنیت؛

مرکز سلامت؛

مرکز سرگرمی؛

مرکز تناسب اندام؛

SPA;

سونا؛

سالن های ماساژ؛

کافه و بار

سوپر مارکت؛

قصاب؛

استخر آبی؛

ورزشهای آبی؛

استخر و بار ساحلی؛

استخر کودکان;

زمین بازی کودکان؛

مسیرهای دوچرخه سواری؛

مسیرهای پیاده روی؛

پارکینگ و موارد دیگر