لوگو آسان مهاجر
معایب مهاجرت به کانادا

معایب مهاجرت به کانادا

مقدمه

چرا کانادا سردترین کشور است؟ به چه علت برخی از کالاها در کانادا محدود است؟ آیا معایب مهاجرت به کانادا بیشتر از مزایای آن است؟ علت گرانی و بالا بودن هزینه های زندگی در کانادا چه می تواند باشد؟ آیا برای زندگی و مهاجرت به کانادا نیازی است که زبان فرانسوی هم یاد بگیریم؟

در این مقاله ای که برایتان فراهم شده، سعی کردیم به این سوالات پاسخ واضح و کاملی بدهیم، پس تا پایان این مقاله، با ما همراه باشید:

1-رفت و آمد بین شهرها می تواند یک مشکل باشد

از آنجایی که کانادا دومین کشور بزرگ جهان است و بسیاری از این خشکی های بزرگ، از مناطق روستایی و بیابان های شدید تشکیل شده است، بنابراین، این به معنای رانندگی طولانی بین شهرها – گاهی تا پنج ساعت و یا حتی بیشتر بین مناطق پرجمعیت و در بزرگراه‌های بزرگ، مستقیم و آسان‌تر است.

کوه ها و دریاچه های بزرگ زیادی نیز در سراسر کانادا پراکنده هستند. بنابراین، ممکن است برای دور زدن دریاچه، رودخانه یا کوهی که بین شما و مقصد نهایی شما قرار گرفته است، مجبور شوید راه زیادی را از مسیر خود به سمت مقصد نهایی طی کنید.

 

2-زندگی در شهرهای کانادا پر هزینه و گران است

باعث تاسف است اما چیزهایی که در کانادا می‌خرید هزینه بیشتری دارند. از غذا و لباس گرفته تا تلفن‌های هوشمند و سایر دستگاه‌ها و وسیله های ضروری برای زندگی و در حالی که این موضوع، بین مناطق و استان ها متفاوت است، به طور کلی، هزینه زندگی بسیار بالاتر است و این یکی از بزرگترین معایب زندگی و مهاجرت به کانادا است.

این موضوع، عمدتاً به این دلیل است که کانادا مالیات‌های وارداتی بالایی را متحمل می‌شود، زیرا بسیاری از کالاهای آن ابتدا به ایالات متحده حمل می‌شوند و در نهایت به مقصد نهایی خود منتقل می‌شوند.

در نتیجه، قیمت ها برای مصرف کنندگان افزایش می یابد تا شرکت ها همچنان بتوانند از محصولاتی که می فروشند، سود ببرند و درست مثل ایالات متحده آمریکا، مالیات در قیمت ها لحاظ نمی شود. بنابراین، ممکن است در نهایت برای چیزی بیشتر از آنچه در برچسب قیمت ذکر شده است پرداخت کنید.

 

3- مالیات بیشتر

جای تعجب ندارد که کانادا یکی از بیشترین نرخ های مالیات در جهان را دارد و این به این دلیل است که برنامه درمان های پزشکی همگانی آنها باید به نحوی تأمین شود، اگرچه بسیاری از کانادایی ها موافق هستند که 100٪ ارزش آن را دارد.

علاوه بر این، تقریباً تمام پارک‌های ملی و مناطق تفریحی در کانادا برای بازدیدکنندگان رایگان است و به طور منظم نگهداری می‌شوند. و در حالی که این خبر شگفت انگیزی برای کودکان کانادایی است (و بازدیدکنندگان و یا والدین کانادایی!)، این استاندارد توسط کارگرانی که توسط دولت استخدام شده اند، حفظ می شود که به معنای مالیات های بیشتر ،برای پوشش هزینه تمام آن نیروی کار است.

بنابراین، اگر چه این موضوعی است که اگر فقط به کانادا سفر می کنید، مشکل بزرگی نخواهد بود اما اگر قصد مهاجرت به کانادا را و می خواهید ابتدا تمام جوانب مثبت و منفی زندگی در کانادا را بسنجید، باید تمام این مباحث را در نظر بگیرید.

 

4-در دسترس نبودن کالاهایی که به آن احتیاج دارید

 یکی از معایب مهاجرت به کانادا این است که اقلامی که به آن احتیاج دارید به راحتی در دسترس نمی باشد.

از آنجایی که شهرها در سراسر این کشور پهناور پراکنده شده اند، توزیع اقلامی مانند مواد غذایی، تنقلات و لوازم خانگی در شهرک های مناطق روستایی کشور، می تواند دشوار باشد. این بدان معناست که بسیاری از مشاغل محلی ممکن است چیزهایی را که شما به آن نیاز دارید در انبار نداشته باشند.

 

5-خانه ها گران هستند و حتی گرانتر می شوند

 یکی از بزرگترین مشکلاتی که در حال حاضر کانادایی ها با آن مواجه هستند، قیمت مسکن و نبود گزینه های مقرون به صرفه است. داشتن خانه شخصی به ویژه در شهرهای بزرگی مانند تورنتو، ونکوور و مونترال به شکل روزافزونی دشوار می شود.

برای صرفه جویی در پول، بسیاری از مردم قبل از اجاره دادن و سپس خریدن چیزی، به زندگی در خانه با والدین خود ادامه می دهند.با این حال، هزینه اجاره در کانادا هنوز به طور قابل توجهی ارزان تر از هزینه اجاره در ایالات متحده است.

 

6- درمان های پزشکی با تاخیر انجام می شود

در حال حاضر، درمان های پزشکی سطحی را می توان به سرعت و به راحتی حل کرد اما اگر شما یک بیماری حاد پزشکی دارید که به متخصص نیاز دارد، ممکن است مجبور شوید مدتی صبر کنید، زیرا فقط چند پزشک برای انتخاب وجود دارند متخصصانی که ممکن است نزدیک محل زندگی شما نباشند. به علاوه، وقتی به آنجا رسیدید ممکن است متوجه شوید که یک لیست انتظار وجود دارد، زیرا آنها فقط می توانند تعداد زیادی را در یک زمان درمان کنند و در حالی که ممکن است گزینه پرداخت بیشتر برای دریافت درمان های پزشکی خصوصی را داشته باشید، اگر پوشش رایگان می خواهید، ممکن است مدتی طول بکشد تا توسط پزشک ویزیت شوید.

 

7-  ممکن است مجبور شوید زبان فرانسه یاد بگیرید

اگر می خواهید در اتاوا یا کبک زندگی کنید، ممکن است برای به دست آوردن شغل مجبور شوید به زبان فرانسوی صحبت کنید.

بله، در این شهرها جمعیت عظیمی وجود دارد که عمدتاً فرانسوی‌ زبان هستند که از استعمارگران فرانسوی می‌آیند که در آن زمان در آن منطقه ساکن شده بودند.

بنابراین، داشتن گواهینامه به دو زبان فرانسوی و انگلیسی ممکن است برای کارمندان بالقوه در برخی شرکت ها الزامی باشد. بنابراین، بهتر است که اگر قصد مهاجرت به کانادا دارید، این را در گوشه ای از ذهن خود داشته باشید.

حتی اگر زبان فرانسوی را یاد بگیرید، بخش دیگری از این ممکن است دشوارتر باشد: فرانسوی کانادایی ، می‌تواند با فرانسوی‌هایی که در فرانسه صحبت می‌کنند متفاوت باشد.

بله، کبک از مارک خاص فرانسوی خود استفاده می کند. بنابراین، حتی پس از اینکه زبان دوم را یاد گرفتید، هنوز هم ممکن است متوجه شوید که از این کار دور هستید! آیا فکر می کنید زبان فرانسه فقط یک الزام در کبک و اتاوا نیست، بلکه برای مشاغل دولتی و بسیاری از سازمان های غیرانتفاعی مانند دانشگاه ها، اتحادیه ها و سازمان های حرفه ای نیز لازم است. علاوه بر این، کبک جایی است که پوشیدن لباس‌های مذهبی و اقلیت‌ها (روسری) مورد انتقاد قرار می‌گیرد. اگرچه ظاهراً ما چندفرهنگی داریم اما اکثر جوامع در مناطق محصور و در شهرداری‌های خاص زندگی می‌کنند، به عنوان مثال، چینی‌ها در مارکهام، ایتالیایی‌ها در وان، و جنوب آسیایی‌ها در برامپتون .

 

 8- فرآیند مهاجرت به کانادا آسان نیست

علاوه بر نقل مکان به یک کشور کاملاً متفاوت که به خودی خود می تواند دشوار باشد، یکی از بدترین معایب زندگی در کانادا بوروکراسی است.

به دلیل تعداد متقاضیان بسیار زیاد برای مهاجرت و تحصیل در کانادا، این کشور قادر به بررسی و اجرای تمام  پرونده ها در اسرع وقت نمی باشد.

با این حال، یک سیستم امتیازدهی وجود دارد که ممکن است به افرادی که دارای مهارت های مورد تقاضا هستند و به دنبال مهاجرت به کانادا هستند، کمک کند. بنابراین، قبل از ایجاد هرگونه تغییر اساسی در زندگی، تمام مزایا و معایب مهاجرت به کانادا را در نظر بگیرید.

 

 

وقت سفارت آلمان

وقت سفارت آلمان

مقدمه ای بر وقت سفارت آلمان کشور آلمان یکی از مقاصد محبوب برای ایرانی هایی است که قصد مهاجرت دارند. شرایط کار ایده آل، اقتصاد

جاذبه های کشور کانادا

جاذبه های کشور کانادا

معرفی جاذبه های کشور کانادا اگر قصد سفر به کانادا را دارید؛ احتمالا بخواهید با جاذبه های کشور کانادا آشنا شوید. کشور کانادا جاذبه های

آشنایی با اوسبیلدینگ آلمان

آشنایی با اوسبیلدینگ آلمان

دوره اوسبیلدینگ آلمان چیست؟ شاید شما نیز مانند بسیاری از افراد برای اولین بار اسم دوره های اوسبیلدینگ آلمان به گوش تان می‌ خورد. در

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها