لوگو آسان مهاجر
ویزای هنرمندان به کانادا

ویزای هنرمندان به کانادا یک امکان عالی

مقدمه

کانادا به افرادی که هنرمند هستند ویزای هنرمندان به کانادا را اعطا می کند. این روش یکی از راه های بسیار عالی برای افراد هنرمند است تا بتوانند ویزای خود را دریافت کرده و به این کشور رویایی و پر از موقعیت مهاجرت کنند. کشور کانادا دارای تنوع فرهنگی بسیار زیادی می باشد. همچنین کیفیت و نوع زندگی در کشوری مثل آلمان بسیار عالی و رویایی می باشد. افراد می‌ توانند از امکانات بسیار مختلفی مانند سیستم آموزشی عالی، بهداشت مناسب، سرمایه‌گذاری و اشتغال، گوناگونی اقلیمی و … در این کشور بهره‌ مند شوند.

بررسی ویزای هنرمندان به کانادا

 

می‌ توان گفت یکی از پرطرفدار ترین کشور ها در زمینه مهاجرت کاری و تحصیلی کشور کانادا می باشد. هر سال هزاران نفر با تخصص و مهارت های گوناگون و مختلف برای دریافت ویزای کانادا اقدام می‌ کنند. هنرمندان بسیار زیادی نیز تمایل دارند به این کشور عالی سفر کنند. کانادا برای افرادی که هنرمند هستند یک امکان بسیار عالی در نظر گرفته است. این کشور به آن ها ویزای هنرمندان را اعطا می کند تا بتوانند از طریق این ویزا اقامت کشور کانادا را دریافت کرده و در این کشور عالی زندگی کنند. حال با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با شرایط اعطای ویزای هنرمندان به کانادا ارائه دهیم.

دریافت ویزای هنرمندان به کانادا

افرادی که می خواهند از طریق دریافت ویزای هنرمندان به کانادا مهاجرت کنند باید بدانند این نوع ویزا در واقع یک ویزای خود اشتغالی در کشور کانادا می باشد. برای دریافت این ویزا باید شرایطی را داشته باشند. این افراد با داشتن شرایط اولیه می توانند برای دریافت این ویزا اقدام کنند. همچنین پس از طی کردن مراحل قانونی ویزای خود را دریافت نمایند. می توان گفت اولین شرطی که برای اعطای ویزای هنرمندان به کانادا وجود دارد اشتغال فرد در حرفه مورد نظر می باشد. در سال‌ های اخیر فرد باید در شغل مورد نظر به فعالیت پرداخته باشد. به عنوان مثال باید در ۵ سال گذشته حداقل دو سال را به صورت حرفه‌ ای در یکی از فعالیت های هنری مشغول به کار بوده باشد. البته در نظر داشته باشید که فعالیت‌ های هنری مد نظر است که از سوی دولت کانادا تایید شده باشند.

ویزای هنرمندان به کانادا یک امکان عالی

همچنین باید در رابطه با ادعای خود مدارکی ارائه دهد تا بتواند صحت گفته های او را ثابت کند. مدارک باید به نوعی باشند که نشان دهنده فعالیت شخص در حوزه هنری مورد نظر باشند. به طور کلی ۲۴ حرفه مشخص شده است که این حرفه ها مورد تایید دولت فدرال کانادا بوده است. همچنین سازمان مهاجرت کانادا نیز این رشته‌ ها را قبول دارد. افرادی که در این ۲۴ حرفه فعالیت می کنند، می توانند برای دریافت ویزای هنرمندان به کانادا اقدام نمایند.

یکی از شرایط دیگری که فرد می تواند از طریق آن برای دریافت ویزای هنرمندان به کانادا اقدام کند، ثابت کردن این موضوع است که می تواند از طریق فعالیت حرفه ای خود در حوزه فرهنگ و هنر کانادا تغییرات بسیار مثبت و قابل توجه و مفیدی ایجاد نماید. همچنین فرد باید به زبان های فرانسه و انگلیسی تسلط داشته باشد. این دو زبان جزو زبان های رسمی کشور کانادا به حساب می آیند.همانند شرایط تحصیل در کانادا، یکی از شرط های اصلی اعطای ویزای هنرمندان  کانادا داشتن مدرک زبان معتبر است.

بررسی شرایط دیگر

افرادی که می خواهند برای دریافت ویزای هنرمندان به کانادا اقدام کنند باید با تمام شرایط و ضوابط این موضوع آشنایی داشته باشند. به عنوان مثال برای دریافت ویزای هنرمندان به کانادا سن یکی از معیار های بسیار مهم است. افراد از بین ۱۷ تا ۵۳ سال می توانند برای دریافت این ویزا اقدام نمایند. البته افرادی که بین سن ۲۱ تا ۴۹ سال دارند جزو افرادی می باشند که از امتیاز بیشتری برای دریافت این ویزا برخوردار هستند. تحصیلات آکادمیک نیز یکی از شرایط بسیار مهم برای دریافت این نوع ویزا می باشد. به طور کلی حداقل مدرکی که هنرمندان می‌ توانند از طریق آن برای دریافت این ویزا اقدام کنند مدرک دبیرستان و حداکثر آن دکترا می باشد. اما هنرمندانی که از مدرک تحصیلی بالاتر و معتبر تری برخوردار باشند می‌ توانند برای دریافت این ویزا امتیاز بیشتری نیز داشته باشند.

ویزای هنرمندان به کانادا و شرایط آن

یک نکته مهمی که ممکن است در حین دریافت ویزای هنرمندان به کانادا برای شما کارآمد باشد، مقیم بودن یکی از بستگان درجه یک شما در ایالت‌ های مختلف کشور کانادا می باشد. همچنین اگر خود شما سابقه تحصیلی در کشور کانادا داشته باشید و یا یک سال در این کشور کار کرده باشید و یا همسری داشته باشید که دو سال در این کشور درس خوانده باشد و به کار و فعالیت مشغول بوده باشد، می‌توانید امتیاز بیشتری دریافت کرده و ویزای هنرمندان به کانادا را سریع تر و بهتر دریافت نمایید.

پس سازگاری شما با جامعه و منطبق بودن تان با این کشور یکی از شرایط بسیار مهم برای دریافت راحت تر و سریعتر این نوع ویزا می باشد. تمام این شرایط می‌ تواند به شما کمک کند تا بتوانید امتیاز بیشتری از سازمان مهاجرت و دولت فدرال کانادا دریافت کنید. سپس ویزای هنرمندان به کانادا را از آن خود کنید. در نظر داشته باشید که امتیاز مطلوب برای دریافت این ویزا امتیاز ۱۰۰ می باشد. همچنین حداقل امتیاز برای این کار ۳۵ است. افسر ویزا تمام مستندات و مدارکی که شما ارائه دادید را بررسی می‌ کند. سپس در صورت تایید شدن آن ها این ویزا را به شما اعطا می نماید.

مدارک مورد نیاز

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای هنرمندان به کانادا

برای دریافت ویزای هنرمندان به کانادا یک سری مدارک لازم می باشند. به عنوان مثال گذرنامه،‌ تصویر پرسنلی فرد،‌ شناسنامه و کارت ملی، ارائه مدارکی که نشان دهنده تمکن مالی فرد باشند، نداشتن گواهی سوء پیشینه، ارائه گواهی تست سلامت، ارائه گواهینامه های تحصیلی و مدارک تحصیلی معتبر، ارائه مدرک زبان معتبر، ارائه گواهی ازدواج و یا طلاق، ارائه تمام مدارک شناسایی خود، فرزندان و همسر، ارائه مدارکی که نشان دهند فرد در حوزه مورد نظر فعالیت کرده است و همچنین ارائه مستنداتی که نشان دهنده محل زندگی و سکونت فرد باشند، جزو مدارک مهم و لازم برای دریافت ویزای هنرمندان به کانادا هستند.

 

وقت سفارت آلمان

وقت سفارت آلمان

مقدمه ای بر وقت سفارت آلمان کشور آلمان یکی از مقاصد محبوب برای ایرانی هایی است که قصد مهاجرت دارند. شرایط کار ایده آل، اقتصاد

جاذبه های کشور کانادا

جاذبه های کشور کانادا

معرفی جاذبه های کشور کانادا اگر قصد سفر به کانادا را دارید؛ احتمالا بخواهید با جاذبه های کشور کانادا آشنا شوید. کشور کانادا جاذبه های

آشنایی با اوسبیلدینگ آلمان

آشنایی با اوسبیلدینگ آلمان

دوره اوسبیلدینگ آلمان چیست؟ شاید شما نیز مانند بسیاری از افراد برای اولین بار اسم دوره های اوسبیلدینگ آلمان به گوش تان می‌ خورد. در

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها